zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Volvoforum.pl - ramka 3D

19,99 zł
Brutto

Ramka do tablic rejestracyjnych z napisem 3D. 

Ilość

  • Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Sprawdź naszą Politykę Prywatności. Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Sprawdź naszą Politykę Prywatności.
  • Towar dotrze do Ciebie kurierem w ciągu 1 dnia roboczego. Powyżej 100 zł dostawa za 0 zł. Towar dotrze do Ciebie kurierem w ciągu 1 dnia roboczego. Powyżej 100 zł dostawa za 0 zł.
  • Zawsze możesz zwrócić kupione przedmioty. Masz na to, aż 14 dni. Zawsze możesz zwrócić kupione przedmioty. Masz na to, aż 14 dni.

Stylowy napis 3D

Podkładka pod tablice rejestracyjne została wykonana w technologii 3D. Oznacza to, że znajdujące się na listwie napisy są wypukłe. W tym przypadku zostały one pokryte chromowaną folią oraz niebieskim nadrukiem. 

Elastyczne tworzywo 

Do produkcji obudowy tablicy rejestracyjnej użyto elastycznych materiałów. Podkład wykonano z polipropylenu, a listwę w nadrukiem 3D z polistyrenu. Dzięki tym materiałom, ramki do tablic są elastyczne a także właściwie dopasują się do zderzaka.  

Uchwyty do tablicy rejestracyjnej 

Podkład tablicy wyposażony został w specjalne uchwyty, które utrzymują tablicę rejestracyjną na swoim miejscu. W momencie gdy, listwa z wypukłym napisem uszkodzi się, tablica rejestracyjna nie spadnie i nie zgubi się. 

Bezkolizyjny system montażu 

Plastiki do tablic rejestracyjnych z wypukłymi napisami zostały skonstruowane tak, aby w trakcie demontażu listwy nie połamała się ona. Do montażu tablicy rejestracyjnej w naszych ramkach nie trzeba demontować listwy z napisami 3D. Mocowanie tablicy rejestracyjnej staje się ekspresowe i wygodny. 

R3-IVW
76 Przedmioty

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Volvoforum.pl - ramka 3D

Ramka do tablic rejestracyjnych z napisem 3D. 

Napisz swoją opinię