zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Low & wide wehicle - ramka 3D

19,99 zł
Brutto

Oprawki do tablic rejestracyjnych z nadrukiem 3D.

Ilość
DOSTĘPNY

 

Darmowa dostawa naklejek

 

Co druga naklejka 50% ceny.

 

365 dni na zwrot

Elegancki wypukły nadruk 3D

Nadruk na ramce na tablicę rejestracyjną wykonany został w technologii 3D. Wypukły napis na podkładce pokryto chromowaną folią.  

Elastyczny materiał

Oprawki do tablicy rejestracyjnej wykonane są z elastycznego tworzywa - podkład z polipropylenu, natomiast listwa z literami 3D z polistyrenu. Dobranie takiego materiału sprawia, że podkładki do tablic odpowiednio dopasują się do zderzaka. 

Specjalne uchwyty do tablicy rejestracyjnej 

Podkłady naszych ramek na rejestrację posiadają uchwyty, których zadaniem jest utrzymanie tablicy na swoim miejscu. Dzięki temu, nawet gdy listwa z nadrukiem 3D ulegnie uszkodzeniu, tablica rejestracyjna pozostaje na właściwym miejscu. 

Bezkolizyjny system montażu 

Obudowa tablicy rejestracyjnej z nadrukiem 3D została zaprojektowana tak, że podczas demontażu listwy nie da się jej połamać. Aby założyć tablicę rejestracyjną nie ma potrzeby demontowania listwy. Mocowanie tablicy rejestracyjnej staje się szybsze i przyjemniejsze. 

R3-LOW

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Low & wide wehicle - ramka 3D

Oprawki do tablic rejestracyjnych z nadrukiem 3D.

Napisz swoją opinię