zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Made in Bavaria - ramka 3D

19,99 zł
Brutto

Ramka na tablice rejestracyjne z nadrukiem 3D. 

Ilość

 

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Sprawdź naszą Politykę Prywatności.

 

Towar dotrze do Ciebie kurierem w ciągu 1 dnia roboczego. Powyżej 100 zł dostawa za 0 zł.

 

Zawsze możesz zwrócić kupione przedmioty. Masz na to, aż 14 dni.

Eleganckie litery 3D

Napis znajdujący się na ramce do tablic rejestracyjnych wykonano w technologii 3D. Technologia ta charakteryzuje się tym, że litery znajdujące się na listwie są wypukłe. W tym przypadku wypukły napis pokryto biała folią i niebieskim nadrukiem. 

Elastyczny materiał

Podkładki pod rejestrację produkowane są z elastycznego materiału. Listwa z wypukłymi literami wykonana jest z polistyrenu, a podkład z polipropylenu. Elastyczny materiał sprawia, że ramki do tablic rejestracyjnych dobrze dopasowują się do zderzaka samochodu.

Specjalne uchwyty do tablicy rejestracyjnej 

Na podkładach tablic rejestracyjnych znajdują się uchwyty, których zadaniem jest utrzymywanie tablicy na swoim miejscu. Dzieje się tak, nawet gdy listwa z napisem 3D zniszczy się. 

Bezkolizyjny system montażu 

Listwa z wypukłym nadrukiem została zaprojektowana tak, żeby nie dało się jej połamać podczas demontażu tablicy rejestracyjnej. Przy zakładaniu tablicy rejestracyjnej nie ma potrzeby demontowania listwy z wypukłymi literami, dlatego mocowanie tablicy w ramce odbywa się szybko i przyjemnie. 

R3-BAV
50 Przedmioty

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Made in Bavaria - ramka 3D

Ramka na tablice rejestracyjne z nadrukiem 3D. 

Napisz swoją opinię