zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Bo ja lubię zapierdalać - ramka 3D

19,99 zł
Brutto

Podkładka do tablicy rejestracyjnej z wypukłym napisem 3D. 

Ilość
DOSTĘPNY

 

Darmowa dostawa naklejek

 

Co druga naklejka 50% ceny.

 

365 dni na zwrot

Stylowe wypukłe napisy 3D

Litery na podkładce do tablic rejestracyjnych są wyprodukowane w technologii 3D. Wypukły napis na tej ramce wykonany jest z chromowej folii i nadruku w kolorze czerwonym. 

Elastyczny materiał

Ramka do tablicy rejestracyjnej wykonana jest z elastycznego tworzywa - podkład z polipropylenu, listwa z napisem 3D z polistyrenu. Dzięki temu ramka do tablic dopasuje się właściwie do zderzaka. 

Specjalne uchwyty do tablicy rejestracyjnej 

Podkładka do tablic rejestracyjnych składa się z podkładu oraz z listwy z napisem 3D. Podkłady tablic rejestracyjnej posiadają uchwyty, które utrzymają tablicę na swoim miejscu, nawet gdy listwa z wypukłymi literami ulegnie uszkodzeniu. 

Bezkolizyjny system montażu 

Listwa z napisem 3D, jest tak zbudowana, że nie da się jej połamać podczas jej wypinania. Przy zakładaniu tablicy rejestracyjnej nie ma potrzeby demontowania listwy z wypukłymi napisami. Mocowanie tablicy w obudowie jest więc szybkie i przyjemne. 
R3-ZAP

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Bo ja lubię zapierdalać - ramka 3D

Podkładka do tablicy rejestracyjnej z wypukłym napisem 3D. 

Napisz swoją opinię