zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

UPS... Wyprzedziła Cię Dziewczyna - ramka 3D

19,99 zł
Brutto

Ramka do tablicy rejestracyjnej z wypukłymi literami 3D. 

Ilość
DOSTĘPNY

 

Darmowa dostawa naklejek

 

Co druga naklejka 50% ceny.

 

365 dni na zwrot

Stylowy wypukły napis 3D

Napis na podkładce do tablic rejestracyjnych wykonany w technologii 3D, co oznacza że jest on wypukły. Wypukłe litery widoczne na tej listwie są wykonane białą folią i nadrukiem w kolorze różowym.

Elastyczne tworzywo 

Uchwyt do tablicy rejestracyjnej wyprodukowany jest z elastycznego tworzywa - podkład z polipropylenu, a listwa z wypukłym napisem z polistyrenu. Sprawia to, że odpowiednio dopasowuje się ona do zderzaka.

Specjalne uchwyty do tablicy rejestracyjnej

Każdy podkład do tablic posiada uchwyt tablicy rejestracyjnej, który utrzyma tablicę rejestracyjną na swoim miejscu, nawet gdy listwa z nadrukiem 3D ulegnie uszkodzeniu. 

Bezkolizyjny system montażu

Przemyślana konstrukcja listwy z wypukłym napisem sprawia, że nie można jej połamać przy demontażu tablicy rejestracyjnej. Montaż tablicy rejestracyjnej możliwy jest bez demontowania listwy, dlatego mocowanie tablicy rejestracyjnej jest wygodne i szybkie. 

R3-DZN

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

UPS... Wyprzedziła Cię Dziewczyna - ramka 3D

Ramka do tablicy rejestracyjnej z wypukłymi literami 3D. 

Napisz swoją opinię